Vážení spoluobčané,
vzhledem k tomu, že se některým z vás nelíbilo umístění kontejnerů na tříděný odpad před vašimi domy, byla většina kontejnerů přemístěna do areálu bývalé zemědělské společnosti za požární zbrojnicí č.p. 501. Tříděný odpad tam můžete vyvážet každý den. V noci budou vrata do areálu zamčená.
Každou sobotu dopoledne od 8.00 hodin do areálu zemědělské společnosti můžete vyvážet i velkoobjemový odpad.
A prosím, do nádob na bioodpad dávejte pouze, co do nich patří. Byly jsme svozovou společností upozorněni na nevhodné plnění bionádob.
Děkujeme za pochopení.
Miroslava Sochorová, starostka
